<
TR / EN

Ürünler

Islak Mendil

Geniş kullanım alanı ve etkin reklam imkanı sayesinde birçok firma tarafından tercih edilen hijyenik kolonyalı ıslak mendillerimiz üretim ve sonrasında kalite kontrol sisteminin tamamına tabi tutulmaktadır. Koku ve ıslaklık özelliklerini uzun süre muhafaza eder

devamı

Çoklu Mendil

Çoklu mendil, Kullanım kolaylığı ve amaçlarının fazla olması sebebiyle herkes tarafından geniş kullanım alanına sahip olan kolonyalı ve ıslak mendiller, sağladığı ferahlık ve hijyen ile sizi rahatlatır ve dezenfekte işlemine yardımcı olur.

devamı

Baskılı Poşet

Hipermarketler,grosmarketler,süpermarketler, pastaneler,tatlıcılar,lokantalar, pide salonları ve restaurantlar için istenilen boy, ebat ve kalınlıkta baskılı atlet tipi poşetler üretmekteyiz.Elit firmaların tedarikçisi olarak ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmekte ve üretim aşamaların çevreye ve insana duyarlı hareket etmektedir.

devamı

Stick Şeker

Stick şekerlerimiz (Beyaz Şeker & Esmer Şeker) istenildiği gibi firmalarınıza özel logo ile tasarlanıp üretilir.

devamı

Kutu Çeşitleri

Her türlü ebat ve şekilde Mikro malzeme kutu ve Oluklu mukavva kutuları bulunmaktadır. Sadece sizin istediğiniz kutunun ölçülerini vermeniz yeterlidir.

devamı

Baskılı Kağıt Ürünleri

Baskılı kağıt ürünlerini firmamızda bulabilirsiniz.

devamı

Amerikan Servis

Restauran, Cafe, Eğlence mekanları için güzel görünüm ve hijyene önem veridliğinin göstergesi olan tabak altı amerikan servis müşterilere sunulan yiyecek ve içeceklerinizde sizleri zihinlerinde kalıcı hale getirmeleri açısından çok önemlidir.

devamı

El İlanı

Firmanızı tanıtmanızın diğer bir yolu olan El İlanı firmamız tarafından üretilip siz müşterilerimizin istediği şekilde yine sizlere teslim edilmektedir.

devamı

Çanta Çeşitleri

Firmamız tarafından müşterilemize sunulan Baskılı - Baskısız - Tela - Karton - Kraft Çanta çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.

devamı

Magnet

Magnet Çeşitleri

devamı

Oto Kokusu

Firmanıza Ait Görsellerin Baskısı Ve Gerekli Durumlarda Şekillerinin Kullanılarak Oluşturulduğu Farklı Kokuların Kullanılabildiği, Araçlarda Kullanılan Ürünlere Verilen Addır. Ücretleri Makul Olduğundan Ve Hemen Hemen Tüm Araçlarda Kullanılması Sebebi İle Oto Kokusu , Promosyon Amaçlı Yaygın Bir Şekilde Talep Görmektedir.

devamı

Oto Paspas

Kağıt paspas çeşitleri kraft paspas, kuşe kağıt paspas, kalın kraft paspas, deri kağıt paspas, tela bezi kağıt paspas, karton kağıt paspas vb. kağıt paspaslar şeklinde sıralanabilir.

devamı

Bardak Altlığı

Bardak Altlığı Çeşitleri

devamı

Baskılı Zarf

Baskılı Zarf Çeşitleri

devamı

Kutu Mendil

Kutu Mendil Çeşitleri

devamı