Gösterilen sonuç sayısı: 2

891.004,740.00 + KDV
135.51627.03 + KDV

Baskılı Islak Mendil

Gündelik hijyeni sağlamak adına en çok kullanılan ve tercih edilen ürünlerin başını çeken ıslak mendil, hayatımızın her noktasında karşımıza çıkan ve pratik kullanım imkanı ile herkesin çantasına giren bir ürün. Bu ürünün kullanım oranının oldukça yüksek olması, firma ve şirketlerin de dikkatini çeken bir konu. Dolayısıyla bir restoranın kullandığı ıslak mendil ürünü üzerine logo ve iletişim bilgilerinin yer aldığı bir paketleme yapmak avantaj yaratır.

Sıkça kullanılan ve genelde fazlası çantada saklanılan baskılı ıslak mendil, marka ve firmanın ucuz ama etkili reklam yapmasının en iyi yollarından biridir.

Baskılı ıslak mendil ne vaat eder?

Öncelikle şunu ifade edelim. Marka bilinirliğinin sağlanmasına yönelik yapılan çalışmalar arasında yer edinen promosyon ürünleri, etkili bir tanınırlık sağlar. Ancak doğru ürünün tercih edilmemesi sonucunda, elde edilmek istenilen faydayı sağlamak pek de mümkün değil. Gündelik hayatın içinden, sürekli göz önünde olacak, her an her yerde kullanıma müsait, akla gelebilecek ürün modellerinin tercih edilmesiyle iyi bir reklam çalışması söz konusu olur. Bu bakımdan markasının tanıtımına katkı sağlamak isteyen her sektörden markanın tercih edebileceği baskılı ıslak mendil ürünleri, ihtiyaç olduğu zaman ilk akla gelen ve kullanılan, çöpe atılmayan, unutulmayan bir ürün. Böylece, marka bilinirliği konusunda önemli bir mesafe kat edilebilir.

Doğru baskılı ıslak mendil seçimi

Markanızın değerine değer katmak adına planlanılan reklam çalışmalarının verimliliğini sağlayacak temel etmen kalitedir. Islak mendil kararınızı gerçekleştirme yolunda faaliyet yürütecek firmanın kalitesinden emin olunması lazım. Böylece, hem baskı kalitesi hem de ıslak mendilin dermatolojik olarak onaylı, temiz, hoş kokulu ve kullanım açısından önemlidir. Ayrıca, baskı kalitesinden de söz edilmesi gerekir. nemden etkilenen, kısa süre sonra marka logosunun ve iletişim bilgilerinin silinme ihtimalinin büyük olduğu br baskı yöntemi ile arzu edilen reklam gerçekleşmez. Bu nedenle, hem ıslak mendil kalitesine hem de modern baskı yönteminden yararlanılıp, yararlanılmadığına dikkat edilmesi gerekir.