KURUMSAL

2009 yılında Samsun’da faaliyetine başlayan firmamız, yiyecek içecek endüstrisi, cafe, otel, restorant, şirket ve etkinlik endüstrisi için, baskılı stick şeker ve baskılı ıslak mendil ürünleri üretmektedir. Her şeyden önce müşterilerimiz, siparişlerinin hızlı bir şekilde hazırlanmasından, ücretsiz tasarım hizmetimizden ve müşteriye teslimine kadar yapılan takip çalışmalarımızdan memnun kalmakta ve bizi çevresine tavsiye etmektedir.

Müşterilerinize ve konuklarınıza baskılı ıslak mendil ile hoş bir hijyen ve temizlik hissi verin. Cilt bakım ve temizleme özelliği ile mendillerimiz çok yönlüdür. Ayıca kullandığımız malzemelerin tamamı; cildi tahriş eden ve kurutan alkolden uzak, taze dokular ve hassas ciltler için uygun malzemelerdir.

Kişisel logonuz bir reklam baskısı olarak ıslak mendillerimiz üzerinde yer alır ve bu sayede her bir ıslak mendil, şirketiniz için küçük bir reklam elçisi haline gelir. Görmek, hissetmek, koklamak. Müşterileriniz ve misafirleriniz tarafından bu kadar olumlu ve anlamlı başka hangi reklam materyalleri deneyimlenebilir ki?

İLETİŞİM