Gösterilen sonuç sayısı: 2

796.53966.02 + KDV
211.78838.90 + KDV

Baskılı Stick Şeker

Restoran ve kafe gibi buluşma noktalarının olmazsa olmazı sohbet ve muhabbet. Sohbetin olmazsa olmazı ise, çay ve kahve servisi. Bu servisi, bir restoran veya kafe için şık ve kurumsal hale getiren detaylar var. Bu detaylardan biri, stick şeker kullanımı. Müşterilerini etkilemek isteyen ve marka bilinirliği konusunda ilerlemeyi hedef edinen firmalar, baskılı stick şeker tercihi ile kurumsal bir kimlik oluşturur ve kalite algısı yaratır. Sadece çok ufak bir detayla kaliteden, profesyonellikten, kurumsal imajınızdan yana olumlu bir algı yaratmak için ufak detaylarla, büyük kazançlar sunan baskılı stick şeker kullanımına önem verin.

Baskılı stick şeker avantajları

Son dönemin en popüler ürünleri arasında yer edinen stick tasarıma sahip şekerler, hem esmer hem de beyaz şeker olmak üzere iki türlü servis edilebilir. Bu ürünü, çift servis eden restoranlar çok daha başarılı bir imaj yaratır. Çünkü hemen her yerde stick şeker kullanımı bir kalite verisi olarak değerlendirilir. Baskılı stick şeker kullanımın bir diğer avantajı, açıkta kullanılabilen toz veya küp şekerden daha hijyenik olması. Kuşe kağıda basılan stick şeker, toz ile muhatap olmaz ve sıvıdan etkilenmez. Ayrıca, üçüncü bir kişinin eli değmez ve tek kullanımlıktır.

Marka bilinirliği ve kurumsal imaj

Baskılı stick şekerin en önemli avantajlarından biri ise, marka bilinirliğine yönelik katkısı. Aynı zamanda da, kurumsal bir marka imajına katkı sağlaması. Bu iki hususun hem müşteri hem de firma açısından önemi büyük. Kurumsal marka algısını oluşturan bir firmanın sadık kitle oluşturma avantajı yüksek. Üstelik kalitesinden ve güvenirliğinden emin olunan bir marka konumuna yükselmek daha kolay gerçekleşir. Bu nedenle, geleneksel kurumların toz ve küp şeker servislerinden farklı olarak, kurumsal kimliği yansıtan renklerle bezeli, ambleminin yer aldığı baskılı stcik şeker ürünlerini tercih edilmesi ile rakiplerden farklılaşmayı denemek gerekir.

Kuşe kağıda modern ve kaliteli bir baskı yapılarak sunulan stick şekerler ile müşterinize hijyene verdiğiniz önemi anlatırken, markanızın profesyonelliğini de resmedin.